Владислав Мангер: «Жодних фейкових спортивних зборів чи гуртків у нас не буде!»

У всебічній підтримці спортивних організацій і спортсменів з боку Херсонської обласної ради запевнив очільник депутатського корпусу Владислав Мангер. Відбулося це під час підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво між головою ХОДА Андрієм Гордєєвим, головою ХОР Владиславом Мангером, першим заступником голови Всеукраїнської громадської організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо України» Віктора Коржа та першого заступника голови Громадської організації «Херсонська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України» Руслана Русаля.

Владислав Мангер підкреслив, що депутати обласної ради триматимуть на контролі діяльність кожної спортивної організації, що фінансується з обласного бюджету. «Жодних фейкових спортивних зборів чи гуртків у нас не буде!» – наголосив голова облради.

Підписанням даного Меморандуму сторони підтвердили готовність співпрацювати у вирішенні питань розвитку та створення ефективної інфраструктури через удосконалення та реконструкцію плавального басейну, розташованого у м.Херсоні на вул.Перекопська,4. Надалі об’єкт буде переданий на користь громади і фінансуватиметься як з обласного, так і з державного фонду регіонального розвитку та інших джерел.