Облрада шукає керівника для КП «Оберіг»

Продовжується конкурс на вакантну посаду директора комунального некомерційного соціального підприємства «Оберіг» Херсонської обласної ради. Відповідне розпорядження видано головою обласної ради Владиславом Мангером 25 січня 2018 (№15).

Як відомо, організація займається тим, що допомагає військовослужбовцям та сім’ям загиблих учасників АТО, бере участь у тематичних заходах, сприяє військово-патріотичному вихованню молоді.

Крім того, що претендент на посаду повинен мати високі моральні та етичні якості, вимоги до даної персони висуває і закон. Так, наприклад, Наказом від 29 грудня 2004 року №336 Міністерства праці та соціальної політики регламентовано: майбутній директор повинен мати вищу освіту другого рівня за ступенем магістра у відповідній галузі знань, або вищу освіту другого рівня за ступенем магістра та післядипломну освіту за галуззю знань «Управління та адміністрування» чи «Право». Також стаж роботи претендента має складати не менше 5 років на керівних посадах. Повний перелік вимог можна переглянути на офіційному сайті Херсонської обласної ради.

Свої пропозиції можна подавати до 14 лютого (протягом 20 календарних днів з дати опублікування інформації на офіційному сайті) за адресою: 73000, м.Херсон, пл.Свободи,1, каб.334, телефон для довідок: 49-25-07