Херсонщина відзначила 99-ту річницю Соборності України

У День Соборності України, 22 січня, в Херсоні відбулися урочисті заходи.

Розпочалося відзначення карколомної і, в той же час, доленосної події для нашої держави – проголошення злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) – молебнем біля меморіалу Героям Незалежної України. Представники різних релігійних конфесій Херсонщини разом із керманичами області та міста і небайдужими херсонцями помолилися за найголовніше – мир на території України.

Опісля представники влади поклали квіти до пам’ятних знаків на честь відомих українців-реформаторів – В’ячеслава Чорновола і Тараса Шевченка.

«Ми соборні уже 99 років, але, на жаль, незалежність вибороли лише через 73 роки. Стали вільними завдяки своїй внутрішній силі, своїй незламності… Сильний не той, хто б’є, а той, хто тримає удар. І я хочу побажати всім і надалі вміти тримати удар, бути сильними, єдиними та гордими за свою державу», – зазначив заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк під час святкового концерту в Обласному палаці молоді та студентів.

З нагоди свята, а також за багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок в утвердження засад місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальної громади та активну громадську діяльність Віталій Булюк нагородив Почесною грамотою Херсонської обласної ради Михайла Рябуху, директора Херсонського ліцею Херсонської обласної ради.

Подяку голови Херсонської обласної ради оголошено Інні Холодняк, головному лікарю КЗ «Херсонська обласна дитяча клінічна лікарня» Херсонської обласної ради.