Протягом трьох років пасажиропотік аеропорту «Херсон» має зрости до 157 тисяч осіб на рік

Досягти цього передбачається шляхом втілення комплексної програми розвитку комунального підприємства Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії» на 2018-2020 роки. Програму мають прийняти депутати на черговій сесії облради. Для вдосконалення летовища буде проведено ремонт злітно-посадкової смуги, встановлено сучасну світлосигнальну апаратуру, відновлено інженерні мережі аеропорту та реконструйовано будівлю льотного загону.

Чимало планується зробити для зручностей пасажирів. Зокрема пройде реконструкція приміщень 2-го та 3-го поверхів аеровокзалу для розміщення залу вильоту пасажирів. Також перебудова адміністративної будівлі під готельний комплекс та конференц-зал.

За розрахунками на реконструкцію Херсонського аеропорту планують витратити 1,03 млрд гривень. З них понад 700 млн – це кошти державного бюджету, 165 млн – обласного, 66 млн – власні кошти, 36 млн – інвестиції.

Упродовж 2018 року планується встановити авіасполучення з містами Мінськ, Люблін, Бургас та Даламан. У 2019 році відкриються рейси до Львова, Гомеля, Кишинева та Баку, а 2020-го можна буде дістатися з Херсона до Астани та Єревана.