Біля головної ялинки відкрили Різдвяну Шопку

На площі Свободи, біля головної ялинки міста, відкрили Різдвяну Шопку.

Вітали з прийдешнім Різдвом Христовим жителів та гостей міста представники обласної влади – заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк та в.о. першого заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій.

Перш за все, Віталій Булюк подякував херсонським волонтерам Ользі Даниловій та Ларисі Хабрат за Вифлеємський вогонь миру, який вони доставили на Херсонщину з Кривого Рогу. А також висловив слова вдячності організаторам заходу та артистам за чудовий настрій та святкову атмосферу.

«Дякую вам всім за гарні слова та побажання. Від себе особисто та від депутатів обласної ради вітаю всіх зі святами. Бажаю здоров’я та удачі у новому році. Миру та злагоди кожній херсонській оселі», – звернувся до херсонців заступник голови облради.

Опісля віряни долучилися до міжнародної щорічної акції до святкування Різдва Христового та змогли отримати «Вифлеємський Вогонь Миру».

Заступник голови облради Оксана Рукавішнікова, яка вранці взяла участь у передачі Вифлеємського вогню миру Херсонщині, разом із волонтерами роздавала чудодійний вогонь, бажаючи кожному миру і добра.

А від сьогодні усюди лунає: «Христос рождається! Славімо його!».

Довідка. Різдвяні Шопки – макети, що являють Вифлеємську повітку, в якій народився Ісус Христос. Їх встановлюють на площах, по церквах і домівках, аби вшанувати найважливіший момент в історії християнства – народження Сина Божого.