Про започаткування проведення обласного конкурсу проектів молодіжних громадських організацій Херсонської області та затвердження Положення про нього

02.03.2018

Суб’єкт внесення проекту рішення:
депутат обласної ради VII скликання
Рукaвішнікова О.О.

Про започаткування проведення
обласного конкурсу проектів молодіжних
громадських організацій Херсонської області
та затвердження Положення про нього

З метою підтримки проектів молодіжних громадських організацій, що спрямовані на соціальний розвиток та становлення молоді, залучення молодіжних громадських організацій до спільного вирішення молодіжних проблем, сприяння зростанню соціальної та громадської активності молоді Херсонської області, відповідно до статей 43,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Започаткувати з 2018 року проведення обласного конкурсу проектів молодіжних громадських організацій Херсонської області.
  2. Затвердити Положення про обласний конкурс проектів молодіжних громадських організацій Херсонської області, що додається.
  3. Делегувати голові обласної ради повноваження щодо затвердження складу конкурсної комісії, створеної відповідно до Положення про обласний конкурс проектів молодіжних громадських організацій Херсонської області.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань міжнаціональних відносин, культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, курортно-туристичної діяльності.

Голова обласної ради                                                                           В.М.Мангер

Додаток